BELGELİ İŞGÜCÜ SÜRDÜRÜLEBİLİR İSTİHDAM ZİRVESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Sendikamızın kuruluşunun 50. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen faaliyetlerden ikincisi olan “Belgeli İşgücü = Sürdürülebilir İstihdam Zirvesi” 19 Eylül 2014 tarihinde İstanbul Le Meridien Otel’de gerçekleştirildi.

 

Açılış konuşmalarını Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Serhat AYRIM, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkan Yardımcısı Firuzan SİLAHŞÖR,  Sendikamız Yönetim Kurulu Başkanı Tufan ÜNAL ve Türkiye Çimse-İş Sendikası Genel Başkanı Zekeriye NAZLIM’ın yaptığı Zirveye, iş ve siyaset dünyasının tanınan isimlerinin yanı sıra sektör temsilcileri, bu alanda çalışan profesyoneller, akademisyenler ve Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri katıldı.

 

Meslek standartları, mesleki yeterlilikler ile sınav ve belgelendirme sistemi, sürdürülebilir istihdam ve sosyal tarafların konu ile ilgili beklentileri hususlarında oturumların düzenlendiği Zirvede gerçekleştirilen sunumlara ulaşmak için ilgili kişilerin isimlerinin üzerine tıklayınız.

 

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma