28. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

28. Olağan Genel Kurulumuz Gerçekleştirildi

Sendikamızın 28. Olağan Genel Kurulu, 17 Şubat 2016 tarihinde Sendikamız Merkez Binasında gerçekleştirildi.

Toplantı gündemine geçilmeden önce, Prof. Dr. Kerem ALKİN tarafından “Güncel Ekonomik Gelişmelerin Çimento Sektörüne Etkilerinin Değerlendirilmesi” hakkında bir sunum gerçekleştirildi.

Genel Kurul’da zorunlu organ üyelikleri için yapılan seçimlerin neticesinde Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları aşağıdaki şekilde oluşmuştur:

YÖNETİM KURULU

1-     Tufan ÜNAL

2-     Cem SAK

3-     Tevfik BİLGİN

4-     Neslihan DEMİREL

5-     Kemal DOĞANSEL

6-     Mehmet HACIKAMİLOĞLU

7-     Nihat ÖZDEMİR

8-     Ali İhsan ÖZGÜRMAN

9-     Lütfü YÜCELİK

DENETLEME KURULU

1-     Yalçın ALPBAZ

2-     Mehmet Fevzi BİNGÖL

3-     Mürsel ÖZTÜRK

DİSİPLİN KURULU

1-     Kadir BÜYÜKKARA

2-     Osman ÇAKA

3-     İrfan YORULMAZ

Seçimlerin ardından Yönetim Kurulu’nda yapılan görev dağılımı neticesinde; Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Tufan ÜNAL, Başkanvekilliği’ne Cem SAK seçilmişlerdir.

Genel Kurul’da ayrıca, iş sağlığı ve güvenliği konusunda 2014 yılında en iyi performans gösteren ÇEİS üyelerine ödülleri takdim edildi. Çimsa Çimento San. ve T.A.Ş. Niğde Fabrikası, Çimsa Çimento San. ve T.A.Ş. Afyon Fabrikası ve Akçansa Çimento San. ve Tic. A.Ş. Ladik Fabrikası’na  “Çimento Sektörü 2014 yılı İş Sağlığı ve Güvenliği Performans Ödülleri” takdim edilirken, Votorantim Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. Çorum Fabrikası da “En Uzun Süre Gün Kayıplı Kaza Yaşanmadan Çalışan Fabrika” ödülünü almaya hak kazandı.

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma